Запобігання та протидія корупції

Провідний фахівець з антикорупційної діяльності
ТРЕТ'ЯКОВА ТЕТЯНА ЮРІЇВНА

уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції
у Харківському національному університеті мистецтв
імені І.П.Котляревського
email: antikor35@ukr.net


ПЛАН заходів щодо запобігання та виявлення корупції у Харківському національному університеті мистецтв імені І.П.Котляревського на 2022 рік

ПЛАН заходів щодо запобігання та виявлення корупції у Харківському національному університеті мистецтв імені І.П.Котляревського на 2021 рік

Інформація про прояви корупції в Харківському національному університеті імені І.П.Котляревського може бути повідомлена:
  • електронним листом на адресу: antycoruptia@ukr.net
  • письмово за адресою: 61003, Україна, м. Харків, майдан Конституції, 11/13

Шановні співробітники, студенти, аспіранти, докторанти, слухачі!

Щоб запобігти корупції в Університеті кожен з нас зобов’язаний:
1. Не вчиняти та не брати участі у вчиненні корупційних правопорушень.
2. Утримуватися від поведінки, яка може бути розцінена як готовність вчинити корупційне правопорушення.
3. Невідкладно інформувати особу, відповідальну за запобігання корупції в Університеті та Ректора Університету, проректора за напрямком діяльності, про випадки підбурення до вчинення корупційного правопорушення, пов’язаного з діяльністю Університету.
4. Невідкладно інформувати особу, відповідальну за запобігання корупції в Університеті та Ректора Університету, проректора за напрямком діяльності, про випадки вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень співробітниками Університету.
5. Невідкладно інформувати особу, відповідальну за запобігання корупції в Університеті та Ректора Університету, проректора за напрямком діяльності, про виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів.